No results were found for the filter!
Rotary Encoder TKN46/C2 | Inkremental or absolute: | Absolute |
|---|---|
| Single- or Multiturn: | Multiturn, Singleturn |
| Design: | 46 mm |
| Housing material: | PCB solution |
| Resolution: | 4096 steps/revolution |
| Interface: | CANopen |
| Special feature: | PCB solution |
Price on request
Multiturn Rotary Encoder TMN42/C2 | Inkremental or absolute: | Absolute |
|---|---|
| Single- or Multiturn: | Multiturn |
| Design: | 42 mm |
| Housing material: | Aluminium, Stainless steel |
| Interface: | CANopen |
| Special feature: | Digital multiturn memory |
Price on request
Multiturn Rotary Encoder TMN50/C2 | Inkremental or absolute: | Absolute |
|---|---|
| Single- or Multiturn: | Multiturn |
| Design: | 50 mm |
| Housing material: | Aluminium, Stainless steel |
| Resolution: | 4096 steps/360° |
| Interface: | CANopen |
| Special feature: | Digital multiturn memory |
Price on request
Viewed